customheader

ОП «Виробництво хліба…»

ОП «Виробництво хліба…»

     Відеопрезентація спеціальності:


Прообразом хліба були зерна злаків. Поступово люди почали змішувати їх з водою і варити, так з’явилися каші. І лише 15000 років до нашої ери  з’явилися перші коржі з зерен. Наступний етап — це 2600-3000 років до нашої ери. Тоді єгиптяни навчилися використовувати дріжджі для випікання хліба. Потім мистецтво випікання хліба освоїли греки, а там і римляни. Римляни ж і удосконалили процес хлібопечення. Вони навчилися перемелювати зерна, винайшли печі, і вже в середні віки по всій Європі з’явилися булочні.

DSC07845+++

   Хліб був і залишається одним із важливіших продуктів у світі. А дізнатися всі тонкощі мистецтва виробництва хліба, запрошуємо до нашого навчального закладу на спеціальність «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів», яку було відкрито в навчальному закладі у 2007 році, а перший набір студентів було здійснено у 2008 році.

DSC07853+++

  Під час навчання в коледжі студенти  цієї спеціальності вивчають класичні та інноваційні технології виробництва хліба, хлібобулочних і  макаронних виробів, цукристих та борошняних кондитерських виробів, харчових концентратів.

DSC07861+++ DSC07866+++

   Навчальні заняття з професійної та практичної підготовки проводяться в наступних лабораторіях і кабінетах навчального закладу:

— кабінет технології галузі

— кабінет технологічного контролю виробництва

— кабінет основ стандартизації

— кабінет курсового і дипломного проектування

— лабораторія процесів і апаратів

— лабораторія компьютерізації виробництва.

      При всіх лабораторіях і кабінетах діють гуртки, де студенти займаються науково-дослідною роботою.

      Високий рівень фахової освіти забезпечують різні види практики, які студенти проходять на передових підприємствах галузі: ПАТ кондитерська фабрика «А.В.К.» м. Дніпропетровськ», кондитерська фабрика «КЛИМ», ТОВ «Кондитерська фабрика «Квітень», ПрАТ «Дніпропетровський хлібозавод № 9», ТОВ «Дніпровський хлібокомбінат № 11», ТОВ «Хлібозавод № 10», ДП «Дніпропетровський хлібокомбінат № 2», ТОВ «Гея», ПАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів».

      Під час виробничої практики студенти оволодівають практичними уміннями з визначених навчальним планом робітничих професій, дублюють обов’язки та стажуються на посадах змінного майстра, змінного технолога, техніка-технолога у контрольно-виробничій технологічній лабораторії, беруть участь в освоєнні нових видів продукції, інноваційних технологій і устаткування.

    Випускники отримують кваліфікацію за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст. Випускною цикловою комісією для цієї спеціальності є циклова комісія  виробництва хліба.

DSC07879+++