customheader

День Знань-2017

День Знань-2017
День Знань-2017

1 Вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика. Звідусіль лунають теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік тільки приносив приємні враження!

В цьому році наше свято пройшло в незвичайних умовах – ми його святкували в актовій залі, так як у погоди в цей день були свої плани – йшов сильний дощ. Але від цього наше свято не стало сумнішим і похмурішим. У актовій залі світило сонце від яскравих посмішок і було тепло від щирих сердець усіх присутніх.

На святі звідусіль лунали щирі вітальні слова. Особливі вітання були від директора коледжу для нашого нового поповнення – Першокурсників, а їх до нас у цьому році прийшло близько 150 осіб. Привітальне слово усі почули і від гостей коледжу, які прийшли до нас з подарунками.

Але на святі було трішечки і сумно, остільки в останнє Перший дзвоник у коледжі пролунав для наших випускників. Випускникам ми побажали, щоб їхній останній рік став найкращим роком навчання і приніс багато позитива у їхнє студентське життя. В свою чергу випускники передали від Країни Знань ТКДДАЕУ Ключ, який передається з покоління в покоління студентами коледжу  і побажали Першокурсникам бути гідними студентами коледжу і нести з гордістю ім’я СТУДЕНТА ТКДДАЕУ.

Також хочемо висловити подяку нашому почесному гостю, Технічному директору корпорації «S.Group», Нещадиму Сергію Володимировичу! Сподіваємося, наша плідна співпраця буде продовжуватися.

Зі святом, дорогі друзі! З початком 2017-2018 навчального року!

Для Вас короткий фоторепортаж зі свята.